Drevoland - Tosa

Drevoland - Tosa

Drevoland - Tosa

Drevená magnetická stavebnica pre deti, originálny slovenský ručne robený výrobok!

Drevoland - Tosa, drevená magnetická stavebnicaDrevená magnetická stavebnica pre deti, ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov, z ktorých je možné postaviť domčeky rôznej veľkosti, so sedlovou aj rovnou strechou. Jednotlivé diely sa dajú spojiť a zase rozpojiť, takže stavba sa nerozpadne.
Základné typy domčekov sa dajú postupne rozširovať, nakoľko jednotlivé diely sú kompatibilné so všetkým typmi. Všetky jednotlivé druhy stavieb v ponuke je možné spojiť do jednej stavby a vytvoriť si tak vlastnú, väčšiu stavbu podľa svojej fantázie.

V ponuke sú aj jednotlivé diely, ktoré sa dajú zakúpiť aj samostatne ako aj diely na stavbu železničného mosta, alebo oplotenia. Pridávaním stavebných dielov je možné postaviť most, či plot rôznej veľkosti a šírky. Most môže slúžiť ako doplnok k dreveným koľajniciam. Stavebnica je farebná, podporuje kreativitu a psychomotorický vývoj dieťaťa.

Drevená magnetická stavebnica

Čítať ďalej

O nás

O nás

Sme malá rodinná firma, zaoberajúca sa ručnou výrobou drevených magnetických stavebníc.

Drevoland - TosaKaždý z vás už určite riešil problém, čím obdarovať svoje najmenšie rodinné ratolesti. Obchody síce ponúkajú nepreberné množstvo hračiek, ale niekedy je skutočne problém vybrať nielen peknú, kreatívnu, ale najmä kvalitnú hračku. Takúto dilemu sme riešili aj my.
Preto sme prišli s nápadom vyrobiť pre deti niečo kreatívne, jednoduché, kvalitné a dá sa povedať, že dedičné. Stálo nás to veľa úsilia, času i pokazeného materiálu, kým prišiel konečný výsledok. Avšak napokon sa dielo podarilo a na trh s hračkami prichádzame s kvalitnou drevenou magnetickou stavebnicou, ktorá je vyrobená z tvrdého bukového dreva, je farebná, kreatívna a navyše podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa. Pred uvedením na trh sme hračku testovali na desiatkach detí a všetko s pozitívnymi výsledkami. Hračka deti zaujala, strávili pri nej množstvo času a dokonca si sami tvorili vlastné stavby bez ohľadu na návod. Na základe týchto ohlasov sme sa rozhodli ponúknuť skladačku širokej verejnosti. Veríme, že pri našej stavebnici strávite mnoho príjemných chvíľ so svojimi ratolesťami.

Čítať ďalej

Naša ponuka

Naša ponuka

Drevená magnetická stavebnica pre deti.

Novinka na trhu s hračkami!

 

Vyberte si z našej ponuky:

 

01 StavebniceDrevená magnetická stavebnica pre deti,
ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov, z ktorých je možné postaviť domčeky rôznej veľkosti, so sedlovou aj rovnou strechou. Jednotlivé diely sa dajú spojiť a zase rozpojiť, takže stavba sa nerozpadne. Základné typy domčekov sa dajú postupne rozširovať, nakoľko jednotlivé diely sú kompatibilné so všetkým typmi. Všetky jednotlivé druhy stavieb v ponuke je možné spojiť do jednej stavby a vytvoriť si tak vlastnú, väčšiu stavbu podľa svojej fantázie.

02 Diely stavebniceJednotlivé diely sa dajú dokúpiť aj jednotlivo.
V ponuke sú aj jednotlivé diely stavebnice a diely na stavbu železničného mosta alebo oplotenia. Pridávaním stavebných dielov je možné postaviť most, či plot rôznej veľkosti a šírky. Plot môže slúžiť ako doplnok k dreveným domčekom, či samostatne ako ohrada napr. pre zvieratká. Most môže slúžiť ako doplnok k dreveným koľajniciam.

03 Drevené hračkyDrevené hračky.
V našej ponuke nájdete aj doplnkové modely drevených hračiek. Funkčný drevený model katapultu, skvelá zábavka pre chlapcov i dievčatá! A modely drevených dopravných značiek, môžete si vybrať celú sadu (27 ks), alebo ľubovoľné značky z uvedených 27 druhov. Veríme, že naša ponuka sa postupne rozšíri o ďalšiu ponuku.

Čítať ďalej

Stavebnice

Stavebnice

Drevené magnetické stavebnice pre deti

Drevená magnetická stavebnica pre deti, ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov, z ktorých je možné postaviť domčeky rôznej veľkosti, so sedlovou aj rovnou strechou. Jednotlivé diely sa dajú spojiť a zase rozpojiť, takže stavba sa nerozpadne. Základné typy domčekov sa dajú postupne rozširovať, nakoľko jednotlivé diely sú kompatibilné so všetkým typmi. Všetky jednotlivé druhy stavieb v ponuke je možné spojiť do jednej stavby a vytvoriť si tak vlastnú, väčšiu stavbu podľa svojej fantázie.

Drevená magnetická stavebnica pre deti Drevoland - Tosa

Kvalitná drevená hračka pre Vaše dieťa - originálny slovenský ručne robený výrobok.

Čítať ďalej

Diely stavebnice

Diely stavebnice

Jednotlivé diely stavebnice

Jednotlivé diely stavebnice sa dajú kúpiť aj jednotlivo. V ponuke sú aj diely na stavbu železničného mosta alebo oplotenia. Pridávaním stavebných dielov je možné postaviť most, či plot rôznej veľkosti a šírky. Plot môže slúžiť ako doplnok k dreveným domčekom, či samostatne ako ohrada napr. pre zvieratká. Most môže slúžiť ako doplnok k dreveným koľajniciam.

Drevená magnetická stavebnica pre deti Drevoland - Tosa

Kvalitná drevená hračka pre Vaše dieťa - originálny slovenský ručne robený výrobok.

Čítať ďalej

Drevené hračky

Drevené hračky

Drevené hračky

Modely drevených hračiek pre deti

V našej ponuke nájdete aj doplnkové modely drevených hračiek, funkčný model katapultu a modely drevených dopravných značiek, môžete si vybrať celú sadu, alebo ľubovoľné značky z uvedených 27 druhov.

Drevená magnetická stavebnica pre deti Drevoland - Tosa

Kvalitná drevená hračka pre Vaše dieťa - originálny slovenský ručne robený výrobok.

Čítať ďalej

Dopravné značky

Dopravné značky

Modely drevených dopravných značiek

Novinka v našej ponuke! Modely drevených dopravných značiek. Môžete si vybrať celú sadu 27 ks (sada), alebo ľubovoľné značky z uvedených 27 druhov. Výška modelu dopravnej značky - cca. 8,5 - 9,0 cm.

Čítať ďalej

DREVENÉ HRAČKY - NAJLEPŠIE HRAČKY

Drevené hračky pre deti sú veľmi obľúbené a patria medzi najvyhľadávanejšie hračky. Vplývajú na zdravý vývoj dieťaťa a vďaka nim si dieťa buduje vzťah k prírode a zvieratkám. Vyrobené sú z obnoviteľných materiálov, teda nepoškodzujú životné prostredie, sú recyklovateľné, sú odolné voči elektrickému šoku, lebo hračky z dreva nie sú vodivé. Drevené hračky sú považované za najbezpečnejšie hračky pre Vaše dieťa. Naše stavebnice sú odolné, vyrobené z kvalitného dreva, ekologické a majú potrebné certifikáty schválené v Európskej únii.

Prílohy:
Prústup k tejto URL (watch)watch[ ]0 kB17-02-2020

 

Kontakt

facebook-64youtube-64

           

Prihlásiť sa

Vytvoriť účet

fb iconPrihláste sa s Facebook účtom