Drevoland TOSA drevená magnetická stavebnica

Drevoland TOSA drevená magnetická stavebnica www.drevoland.sk Drevoland TOSA drevená magnetická stavebnica

Drevoland - TOSA Drevená magnetická stavebnica, originálny slovenský ručne robený výrobok!

Novinka na trhu s hračkami! Interaktívna drevená magnetická stavebnica, ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov. Stavebnica podporuje kreativitu a psychomotorický vývoj dieťaťa.
Drevená magnetická stavebnica, ktorá sa skladá z rôznych magnetických drevených stavebných dielov, z ktorých je možné postaviť domčeky rôznej veľkosti, so sedlovou aj rovnou strechou. Jednotlivé diely sa dajú spojiť a zase rozpojiť, takže stavba sa nerozpadne.
Základné typy domčekov sa dajú postupne rozširovať, nakoľko jednotlivé diely sú kompatibilné so všetkým typmi. Všetky jednotlivé druhy stavieb v ponuke je možné spojiť do jednej stavby a vytvoriť si tak vlastnú, väčšiu stavbu podľa svojej fantázie.
V ponuke sú aj jednotlivé diely, ktoré sa dajú zakúpiť aj samostatne ako aj diely na stavbu železničného mosta, alebo oplotenia. Pridávaním stavebných dielov je možné postaviť most, či plot rôznej veľkosti a šírky. Most môže slúžiť ako doplnok k dreveným koľajniciam. Stavebnica je farebná, podporuje kreativitu a psychomotorický vývoj dieťaťa.
Viac z tejto kategórie: Drevoland - Tosa je na facebooku »
Pre písanie komentárov sa prihláste

 

Kontakt

facebook-64youtube-64

           

Prihlásiť sa

Vytvoriť účet

fb iconPrihláste sa s Facebook účtom