FestHry Poprad 2015 - Festival hier, hračiek a zábavy

FestHry Poprad 2015 - Festival hier, hračiek a zábavy www.drevoland.sk FestHry Poprad 2015 - Festival hier, hračiek a zábavy

6. - 8. marca 2015 sa ARÉNA v Poprade opäť stane kráľovstvom hier a zábavy.

Najbližšie sa uvidíme na tejto akcii v Poprade. Tak sa príďte zahrať. Tešíme sa na vás!

 

FestHry Poprad 2015 - Festival hier, hračiek a zábavy.

  
Dalšie informácie (zdroj): https://www.facebook.com/festhrypoprad

Festival hier a zábavy - stovky spoločenských hier, nafukovacie atrakcie, detské kútiky, súťaže....počas jedného víkendu...na jednom mieste...

Pozývame Vás na veľkú hernú akciu, kde si sami budete môcť spoločenské hry nielen poobzerať, ale ak Vás niektoré zaujmú, aj si ich vyskúšať zahrať, samozrejme aj s vysvetlením skúsených promotérov, ktoré Vám ušetrí čas potrebný na študovanie pravidiel. Zároveň Vám pomôžu zorientovať sa vo svete hier a vybrať tú správnu.

Cieľom Festivalu je podporiť spoločné trávenie času, spoločnú zábavu a rozvíjať tvorivé myslenie. Predstavuje spoločenské podujatie primárne určené deťom, rodinám a mládeži, ktoré má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier a zábavy, stavebníc, hlavolamov a hračiek, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať a ponúkajú zmysluplné a najmä spoločné trávenie voľného času.

Okrem hier pre všetky vekové kategórie sprievodným programom tiež určite potešíme všetkých návštevníkov. Pripravujeme zónu nafukovacích atrakcií, detský kútik, sprievodné súťaže o ceny a iné. Okrem vyskúšania, budú mať účastníci aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží.

miesto: POPRAD ARÉNA
dátum: 6.-8. MAREC 2015
vstupné: DETI DO 3 ROKOV: ZADARMO
OD 3 DO 18 ROKOV: 2,00
DOSPELÍ: 2,50

Media

Festival hier a zábavy oslovil aj dospelých Televízia Poprad
Pre písanie komentárov sa prihláste

 

Kontakt

facebook-64youtube-64

           

Prihlásiť sa

Vytvoriť účet

fb iconPrihláste sa s Facebook účtom